Роль молоді, як суб'єкта громадянського суспільства, у процесах розбудови держави на різних рівнях
05.05.23 року головою Молодіжної ради при Богодухівській міській раді було проведено тренінг для учнівської молоді КЗ «Богодухівський ліцей №3» з теми «Роль молоді, як суб'єкта громадянського суспільства, у процесах розбудови держави на різних рівнях». У рамках заходу, учасники разом зі спікером визначилися, що таке держава, з чого вона складається та яка мета її існування. У ході обговорень було проаналізовано активність громадянського суспільства України та його недоліки, які у подальшому були ідентифіковані завдяки історичним дискусіям. По завершенню теоретичної частини, учні спробували свої сили у напрацюванні ідей щодо підвищення активності класу, налагодження взаєморозуміння між учнями та вчителями, зміцнення економіки та мотивації молоді до розвитку на рівні держави. Подальше проведення тренінгів за цією темою планується і для учнівської молоді інших закладів освіти Богодухівської громади.