A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Комунальний заклад "Богодухівський ліцей №3" Богодухівської міської ради Богодухівського району
Харківської області

Новини

Дата: від до Скинути

Quiz-діти

27 лютого 2024 року здобувачі освіти 3-Б класу КЗ "Богодухівський ліцей  №3'' грали в інтелектуально-розважальну  командну гру ,,Quiz-діти'' Всеукраїнської шкільної ліги. Діти згадали і поповнили свої знання про казкових героїв  у мультфілмах, у літературі та мультяшних хітах. Вони весело провели час у грі, отримали масу позитивних емоцій та  найбільшу кількість балів за гру.

11:14 28.02.2024

Міжнародний день рідної мови

21 лютого в Україні і світі святкують Міжнародний день рідної мови. Рідна мова – це важливий носій цінностей, знань, які передаються від покоління до покоління. Саме тому так важливо пам’ятати своє коріння та вітати рідних та близьких людей з цим чудовим святом. Міжнародний день рідної мови – свято, яке було засноване ЮНЕСКО і вперше відсвятковане 2000 року. Головна його мета – показати важливість та підтримати самобутність кожної окремої мови світу. Адже недаремно кажуть, що без мови нація помирає, тому що в ній міститься культура і історія цілої держави. В ці важкі часи українцям як ніколи важливо підтримувати свою рідну мову словом, віршем, піснею.

10:42 21.02.2024

День державного герба України

Щороку 19 лютого українці відзначають День державного герба України. Наша держава має 3 офіційні символи – Державний Герб, Державний Прапор та Державний Гімн. Саме вони є уособленням українського народу, його культури та звичаїв. Сьогодні учні 5-Б класу під час історичної хвилинки пригадали про перші згадки Державного Герба, а також історичні факти пов’язані з символом України.

13:12 19.02.2024

Онлайн екскурсії по Українській антарктичній станції "Академік Вернацький"

16 лютого 2024 року для учнів 2-Б, 4-Б класів КЗ «Богодухівський ліцей №3» була проведена онлайн екскурсії по Українській антарктичній станції "Академік Вернацький", яку для нас влаштував учасник 28 Української антарктичної експедиції, лікар експедиції Дмитро Олегович Мартиненко. Він показав саму станцію, умови проживання і праці на ній, розповів історію станції. Діти з великою цікавісті слухали розповідь та задавали питання. Після зустрічі діти намалювали малюнки для наших науковців. Пишаємося нашими вченими і науковцями,  адже завдяки їх наполегливій, важкій і складній праці, Україна є однією з небагатьох найрозвиненіших країн світу, що з самого початку і по сьогодні приймають активну участь у вивченні та розвитку Антарктиди, адже ці наукові дослідження мають величезне значення для всієї світової науки та беспосередньо для життя всіх людей на планеті Земля! Пишаємось нашими земляками, їх силою духа, міцністю, інтелектом і нашою Україною! Дякуємо за таку цікаву і корисну онлайн подорож у антарктичний світ!

13:10 19.02.2024

Добро очима дітей

16 лютого 2024 року з учнями 4-х класів  КЗ «Богодухівський ліцей №3» було проведено годину психолога на тему: «Добро очима дітей». Цей захід сприяв розвитку позитивного ставлення учнів один до одного, та найближчого оточення, вміння аналізувати ситуації та робити висновки, мотивував до  бажання творити  добрі справи. Практичний психолог ліцею Н. Смородська успішно на практиці використовує метод казкотерапіі, який  є напрямом  практичної психології та  дозволяє формувати характер дитини, використовуючи для цього ресурси казок.

17:49 16.02.2024

Обережно тонкий лід: правила безпечної поведінки на водоймах взимку! ДСНС попереджає!

8 лютого 2024 року представник команди ДЮРП КЗ «Богодухівський ліцей №3» та провідний інспектор відділу запобігання НС Богодухівського РУ ГУ ДСНС України у Харківській області Діана Повойко, провели спільну онлайн бесіду з учнями 5 го класу на тему:  «Обережно тонкий лід: правила безпечної поведінки на водоймах взимку! ДСНС попереджає!». Зима - чудова пора відпочинку на льоду. Скільки радощів вона приносить! Забави на ковзанах, лижах, санчатах! Тому усі ми із задоволенням зустрічаємо цю пору року, іноді забуваючи про небезпеку, яку може приховувати лід, а саме тонкий лід. Щоб ні з ким не трапилося лиха, потрібно обережно поводитись на льоду. Найбільш небезпечна крига – перша та остання, адже така крига ще надзвичайно тонка, неміцна і не витримує маси навіть маленької дитини.

15:29 08.02.2024

Кібербулінг, або – агресія в інтернеті

7 лютого 2024 року практичний психолог Наталья Смородська провела зустріч з учнівським самоврядуванням ліцею на тему: «Кібербулінг, або – агресія в інтернеті». Комп’ютерні технології переживають бурхливий розвиток і широке поширення Інтернету відкриває перед нами великі можливості для спілкування і саморозвитку. Проте мережа Інтернет – це не тільки безмежне джерело можливостей, але й велике джерело загроз. На сьогоднішній день десятки мільйонів людей являються користувачами Інтернету. Чималу частку цих користувачів становлять діти, які не знають про небезпеки, що пропонує їм світова павутина. Дуже велику увагу при роботі з Інтернетом необхідно відводити питанням безпеки. І відповісти на запитання: «Які небезпеки підстерігають нас в Інтернеті, особливо в соціальних мережах? Як їх уникнути?».

15:28 08.02.2024

День безпечного інтернету

6 лютого 2024 року  у світі відзначають День безпечного інтернету. Метою Дня безпечного Інтернету є поширення знань про безпечне та відповідальне використання цифрових технологій для дітей та молоді. На онлайн зустрічах з класними керівниками, здобувачі освіти повторили правила безпечної поведінки в соцмережі , здолали інтернет-шахраїв  також пояснили,  як потрібно уникати справжніх злочинців в  інтернеті. Крім того,  діти дізналися, що безпека в онлайн-просторі буває особиста та загальнодержавна, що таке монетизація та чому варто слідкувати за походженням контенту,  який ми переглядаємо на різних ресурсах.

15:26 08.02.2024

Тиждень безпечного інтернету.

З 5 лютого 2024 року  в КЗ "Богодухівський ліцей №3" розпочинається Тиждень безпечного інтернету. Сьогодні учні ліцею вчилися розпізнавати фейки. Щоб не стати жертвою фейків і не потрапити під вплив неправдивої інформації, слід дотримуватися декількох порад. 1) Слід звертати увагу на заголовки. Якщо вони містять кілька окликів поспіль, кольорові позначення чи штампи типу: «100% інфа», «терміновий репост» тощо, то це все ознаки фейкових новин. 2) Варто зважати на емоційність подачі новини. Надмірна чуттєвість може слугувати ознакою фейку. 3) Треба подивитися на URL-адресу й обов’язково перевірити назву ЗМІ. Для розкрутки чуток або фейків часто створюють копії відомих сторінок або сайтів. 4) Візьміть за правило стримано-критично ставитись до опублікованої інформації. Мета фейкових новин – змусити вас вірити без сумнівів. 5) З’ясовуйте першоджерело інформації. Переглядайте, які ще медіа в Україні чи світі оприлюднили це повідомлення. Відсутність посилань або джерел є очевидним сигналом того, що новина – фейк.

15:24 08.02.2024

Вони померли, щоб ми жили

29 cічня 2024 року з учнями 8-А класу була проведена інформаційна хвилина на тему "Вони померли, щоб ми жили". Учні ознайомились з історичними подіями, які відбулися 29 січня 1918 року під Крутами, переглянувши відеофрагмент  документального фільму " Крути- молода кров"  та тематичну відеопрезентацію.

09:31 30.01.2024

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень