День захисників і захисниць України
1 жовтня - День захисників і захисниць України. Це велике державне свято, яке покликане вшанувати всіх героїв та героїнь, які мужньо захищають нашу рідну Батьківщину від ворогів. Дорогі захисники і захисниці України! Ви довели, що ви є достойними нащадками українського козацтва. Хочемо від щирого серця , подякувати та підтримати тих, хто на передовій бореться за наше мирне небо та майбутнє. Учасники освітнього процесу КЗ «Богодухівський ліцей №3» взяли участь в акції «Підтримаємо наших захисників разом», яка тривала з 13 по 27 вересня. Дякуємо всім, хто долучився до акції: батькам, учням, вчителям нашого ліцею за таку масштабну роботу! Ви- неймовірні! Так тримати! Бажаємо мирного неба та залишатися небайдужими до цієї справи, і надалі підтримувати наших захисників. Разом йдемо до перемоги!