День Європи
День Європи для українців-це особливий день. Ще з давнини Україна є повноправною та невід’ємною частиною цивілізованої європейської спільноти. Дружньої родини об’єднаної прогресивними демократичними поглядами. Цей день - чудова нагода в котре засвідчити прагнення України жити в мирі та злагоді. Будувати своє майбутнє в колі країн об’єднаної Європи. Тому з учнями 6-А класу була проведена виховна година по темі «Україна та ЄС». Діти ознайомилися з причинами утворення Євросоюзу та країнами, які входять до складу союзу, з цінностями та метою, які проголошує ЄС. Також діти дізналися, що Наказом президента Володимира Зеленського з 2023 9 травня оголошено Днем Європи в Україні. Наприкінці виховної годити учні пройшли вікторину на знання незвичних фактів про країни ЄС.